Ολιγόλεπτη συμμετοχή στο μεγάλο διπλό της Αλβανίας στην Τουρκία ο Λίλα (video)

Η Εθνική ομάδα της Αλβανίας αποκλείστηκε από το Μουντιάλ, αλλά είχε την ευκαιρία να δώσει ένα πολύ δυνατό φιλικό παιχνίδι στην Αττάλεια με την Τουρκία, πετυχαίνοντας σπουδαία νίκη με σκορ 2-3, παρότι μάλιστα έπαιζε με 10 παίκτες από το 42ο λεπτό. Για την Αλβανία σκόραραν 2 γκολ ο Armando Sadiku και 1 o Eros Grezda. Ο Άντι Λίλα μπήκε ως αλλαγή στο 84′ αντικαθιστώντας τον Σαμπέν Λιλάι. Δεν είχε πολύ χρόνο συμμετοχής, αλλά είχε την ευκαιρία έστω και για μερικά λεπτά να ξεμουδιάσει και να τρέξει για να βοηθήσει την Εθνική του να φτάσει σε μια νίκη ψυχολογίας. Δείτε τα στιγμιότυπα

Η Εθνική ομάδα της Αλβανίας αποκλείστηκε από το Μουντιάλ, αλλά είχε την ευκαιρία να δώσει ένα πολύ δυνατό φιλικό παιχνίδι στην Αττάλεια με την Τουρκία, πετυχαίνοντας σπουδαία νίκη με σκορ 2-3, παρότι μάλιστα έπαιζε με 10 παίκτες από το 42ο λεπτό.

Για την Αλβανία σκόραραν 2 γκολ ο Armando Sadiku και 1 o Eros Grezda.

Ο Άντι Λίλα μπήκε ως αλλαγή στο 84′ αντικαθιστώντας τον Σαμπέν Λιλάι. Δεν είχε πολύ χρόνο συμμετοχής, αλλά είχε την ευκαιρία έστω και για μερικά λεπτά να ξεμουδιάσει και να τρέξει για να βοηθήσει την Εθνική του να φτάσει σε μια νίκη ψυχολογίας.